Wirtualny "Grosik" w nowej odsłonie

Mar 30, 2011

Strona internetowa związkowego programu rabatowego "Grosik" (www.solkarta.pl) zyskała nowy, przyjazny dla użytkownika kształt. Dzięki praktycznej wyszukiwarce można teraz szybko odnaleźć placówki honorujące przynależność do Związku konkretnymi upustami cenowymi. Program "Grosik" został opracowany w 2007 roku przez Dział Rozwoju Regionu Podbeskidzie i ma charakter ogólnopolski. Korzystają z niego członkowie "Solidarności" po odebraniu specjalnej karty rabatowej.

Do tej pory kartę odebrało ponad 160 tysięcy związkowców z 2 tysięcy Komisji Zakładowych NSZZ "Solidarność". Posiadacze karty korzystają z rabatów w 3 tysiącach placówek usługowych i handlowych.

Wdrażaniem, rozwojem i promocją programu zajmuje się Solkarta Sp. z o.o., której stuprocentowym udziałowcem jest Związek.